Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 20.04.2024 - 08:23:32
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Вітання, поздоровлення ... »
АвторСообщение

Мелисса



гость
Що можна подарувати дівчинці 7 років? Це дочка мого найкращого друга, тому хочу подарувати щось дійсно класне і щоб дитині це дуже сподобалось. Порадьте, що люЦензурать дівчатка в цьому віці?
Сообщение # 1 18.01.21 - 18:10:48

IxMan



гость
Можна подарувати набір красивих резинок і шпильок для волосся, якісь прикраси, браслети, намисто. Дівчатка таке люЦензурать і хотять, щоб у них були власні прикраси, а не мамині.
Сообщение # 2 18.01.21 - 18:11:54

Eggor



гость

    Цитата:
    Цензура 18.01.21 в 18:11 пишет:
    Можна подарувати набір красивих резинок і шпильок для волосся, якісь прикраси, браслети, намисто. Дівчатка таке люЦензурать і хотять, щоб у них були власні прикраси, а не мамині.

Моїй дочці скоро 8, вона дуже любить різні ручки, олівці, альбоми для малювання, дуже творча дівчинка. Можливо, варто щось купити такого плану. В магазинах спитайте в продавців.
Сообщение # 3 18.01.21 - 18:48:05

Viktorr



гость

    Цитата:
    Eggor 18.01.21 в 18:48 пишет:Моїй дочці скоро 8, вона дуже любить різні ручки, олівці, альбоми для малювання, дуже творча дівчинка. Можливо, варто щось купити такого плану. В магазинах спитайте в продавців.

Я своїй дочці дарував на день народження величезний ляльковий будинок, вона дуже зраділа,їй подобаєтся гратися в ляльки, в неї там цілі сім’ї, друзі, вчителі, ціле життя.
Мабуть всім дівчаткам подобаются ляльки, тому це як варіант.
Ще ідеї подарунків для дівчинки https://journal.rozetka.com.ua/ua/shcho-podaruvati-divchintsi-ideyi-na-bud-yakiy-vik/ можете подивитись в цій статі, можливо щось побачите цікаве.
Моя дочка зараз дуже хоче плюшевого, великого медведика, їй також 7 років, можете купити ще й м’яку іграшку.
Сообщение # 4 18.01.21 - 18:54:13

ulalu



гость
Спитайте у батьків, це найкращий спосіб догодити дитині
Сообщение # 5 19.03.21 - 18:13:58

levitskiy



гость
Мы недавно ездили в гости к знакомым, там тоже девочка чуть постарше вашей. так вот мы взяли ей сумку из бязи, вот тут https://tk.ua/ru/catalog/gotovye-izdeliya/ekosumka/filter/tip-tkani=biaz/ Насыпали туда конфет, леденцов и так далее. И так подарили - она была счастлива, мало того, что конфет гора! Плюс еще сумка для школы подойдет отлично, сейчас молодежь такие носит, мода такая пошла.
Я и своим детям взял - они спортивку в них таскают.




Сообщение # 6 19.03.21 - 18:19:33
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Вітання, поздоровлення ... »
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016