Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 26.04.2024 - 09:34:05
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Життя у нашому селі. »
АвторСообщение

Albopilosum



гость
Доброго вам дня! Працюю на лісоповалі і тому шукаю каску! У нашій справі це дуже важливо! Моя від часу вже зносилася і є сумніви, що може не витримати удару гілки. Тому шукаю їй заміну! Підкажіть, де можна придбати?
Сообщение # 1 30.06.20 - 19:41:23

oxis



гость
Добридень! Ой, пам'ятаю мені впала гілка на голову діаметром близько 100 міліметрів, і нічого! Залишилася жива і навіть без наслідків! А все тому, що була в касці! Люди, не забувайте про техніку безпеки.
Сообщение # 2 30.06.20 - 19:42:34

Юрий



гость
Всім добрий день! Хочу поділитися своїм досвідом використання каски. У магазині СВАН спочатку замовив пару штук спробувати. Робочі залишилися задоволені, нарікань ніяких не було!
Запитав як сидять на голові, сказали, що якщо правильно налаштувати розмір, то досить непогано і практично не заважають. А якщо довго носити, то і взагалі їх перестають помічати!
Замовив ще на сайті будівельні каски https://svan.com.ua/ua/kaski/ Дуже комфортні і зручні + ціна хороша.

Сообщение # 3 30.06.20 - 21:45:32

Albopilosum



гость
Дякую за відповідь!) Виглядають як звичайні каски, а чому стільки різновидів? Зв'язався з консультантом, запитав як правильно вибрати-пояснили ввічливо про всі тонкощі, які не знав! Навіть, чому випускають різних кольорів!
Сообщение # 4 30.06.20 - 21:46:24
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Життя у нашому селі. »
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016