Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 18.05.2024 - 17:05:39
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Життя у нашому селі. » Вибір онлайн аптеки!
АвторСообщение

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 80
Сообщений: 206
Репутация: 526 ±
Нарушения: 0
Шукаю онлайн аптеку, для постійного замовлення ліків, бабуся серйозно хворіє і потрібна постійна підтримка її здоров'я таблетками, яких в звичайних аптеках не знайти. Наразі потрібні антисептичні каплі для очей.
Сообщение # 1 19.12.22 - 11:06:16

ruslanyarovoi

Упорный




Статистика:
Тем создано: 87
Сообщений: 133
Репутация: 481 ±
Нарушения: 0
Здоров. Я купую каплі для очей вже давно онлайн, помітила, що стан очей значно покращився. До речі раджу застосовувати навколо очей для підтягування шкіри обличчя колаген, дуже класна штука.
Сообщение # 2 19.12.22 - 11:06:49

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 80
Сообщений: 206
Репутация: 526 ±
Нарушения: 0
Якщо вам потрібні каплі для очей купити з доставкою їх можна в інтернеті, там величезний асортимент і цілком доступні ціни. Набагато нижче, ніж у місцевих магазинах. Дуже часто так купую.
Сообщение # 3 19.12.22 - 11:08:42

ruslanyarovoi

Упорный




Статистика:
Тем создано: 87
Сообщений: 133
Репутация: 481 ±
Нарушения: 0
Здравствуйте друзья. Я купую різні товари для здоров'я, в тому числі і краплі для очей якістю більш ніж задоволена. Ефект від правильно підібраних крапель дуже крутий.
А я знаю напевно, що в цьому магазині продаються дуже хороші ліки і каплі для очей https://www.add.ua/ua/medicamenti/dlja-glaz/kapli-dlya-glaz/ Також купувала там препарати для кращої роботи суглобів. Хребет реагує ще повільніше, ніж суглоби рук і ніг, можете замовляти там ліки, і будете впевнені що все вийде.
Сообщение # 4 19.12.22 - 11:11:15

Rikko

Новичок




Статистика:
Тем создано: 5
Сообщений: 26
Репутация: 46 ±
Нарушения: 0
Вздутие желудка - распространенная проблема, с которой сталкиваются многие люди. Это состояние характеризуется ощущением наполненности, расширения или дискомфорта в области живота. Вздутие может быть вызвано различными факторами, такими как неправильное питание, избыточное потребление газообразных продуктов, индивидуальная чувствительность к некоторым продуктам или даже стресс. В аптеке Здравица покупаю препараты от вздутия https://zdravica.ua/ru/preparati-vid-zduttja тут большой выбор, можно ознакомиться с характеристиками, предварительно проконсультироваться с фармацевтом. Вообще тут самые выгодные цены среди всех аптек, которые я знаю.

Сообщение # 5 26.05.23 - 20:28:27

Nikoletta

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 12
Сообщений: 26
Репутация: 74 ±
Нарушения: 0
Замовляйте за кордоном, якщо немає у наших аптеках.
Сообщение # 6 31.05.23 - 13:52:43

Magistr

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 7
Сообщений: 25
Репутация: 53 ±
Нарушения: 0
А які саме препарати вам потрібні?
Сообщение # 7 31.05.23 - 15:57:57
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Життя у нашому селі. » Вибір онлайн аптеки!
Онлайн чат для взрослых online today :Предыдущая темаСледующая тема: Прямые трансляции девушек в режиме реального времени найти о
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016