Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 06.05.2024 - 02:29:23
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Оголошення. » Подарунок племіннику
АвторСообщение

PetroChubodskii

Новичок




Статистика:
Тем создано: 1
Сообщений: 10
Репутация: 14 ±
Нарушения: 0
Хто дарує побутову техніку племіннику чи будь-якій іншій дитині думаю буде не дуже класним дядьком чи тіткою? Ну звичайно потім річ корисна буде, наприклад як бутербродниця, але маю сумніви що дитина буде дуже в захваті, а от якщо подарувати щось типу такого https://dronestore.com.ua/Цензураумаю буде дуже рада чи радий. Не влаштовує ціна? Не проблема, є великий вибір, думаю ви знайдете що потрібно.
Сообщение # 1 06.08.23 - 23:06:46

OlgaDyshkova

Новичок




Статистика:
Тем создано: 1
Сообщений: 2
Репутация: 6 ±
Нарушения: 0
Не можу погодитися. Дитині потрібно дарувати те що вона любить, якщо любить куховарити то можна щось з побутової техніки, якщо відео ігри тоді якусь гру чи гаджет. Потрібно просто запитати що подобається і все. А то буде дуже не гарно подарувати те що не подобаєтся. Це вийде те саме що подарувати хлопчику ляльку в той час коли він любить машинки.
Сообщение # 2 10.08.23 - 14:45:07

PetroChubodskii

Новичок




Статистика:
Тем создано: 1
Сообщений: 10
Репутация: 14 ±
Нарушения: 0
Так ви праві, але маю сумніви що комусь може таке не сподобатися, я б і сам зрадів.
Сообщение # 3 11.08.23 - 00:46:42
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Оголошення. » Подарунок племіннику
Качественные бойлеры и легкость подключения – исследуйте мир :Предыдущая темаСледующая тема: Виски
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016