Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 28.04.2024 - 14:09:49
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Ремонт та відновнення. » Ремонт будинку
АвторСообщение

IlonKKA22

Интересующийся




Статистика:
Тем создано: 16
Сообщений: 28
Репутация: 92 ±
Нарушения: 0
Мне бабушка оставила дом в пригороде, хотим обустроить. Какие шаги следует предпринять и к кому обратиться для эффективного ремонта старого дома?

Сообщение # 1 28.08.23 - 15:44:15

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 79
Сообщений: 200
Репутация: 516 ±
Нарушения: 0
Привіт, ремонт старого будинку до та після фото – це завдання, яке варто підходити з великою увагою. Власне, я навіть не втручаюсь у цей процес, адже я вирішив довірити цю місію професіоналам. Я звернувся до компанії NewStroy і вони справді вражають своєю ефективністю. Для мене особисто важливо, щоб ремонт пройшов якісно та швидко. NewStroy пропонує широкий спектр ремонтних робіт, від окремих етапів до повноцінного ремонту "під ключ". Якщо ви також хочете, щоб ваш дім став місцем комфорту та гармонії, рекомендую звернутися до NewStroy. Вони знають, як зробити ремонт максимально ефективним та якісним.
Сообщение # 2 28.08.23 - 15:45:02

Дмитрий



гость
А вони можуть приїхати в інший регіон наприклад?
Сообщение # 3 02.11.23 - 00:03:12
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Ремонт та відновнення. » Ремонт будинку
Хочу купить котел длительного горения :Предыдущая темаСледующая тема: Заменить матрицу ноута
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016