Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Форум села Катюжанка. Головна сторінка.

Пишіть, спілкуйтесь, задавайте питання та шукайте відповіді на них.
Звертайтеся із запитаннями до нашої місцевої влади - можливо вона Вас почує ...
Форум присвячений висвітленню актуальних питань сьогодення нашого села Катюжанка,
Вишгородського району, Київської області.
На цьому форумі Ви можете спілкуватися українською мовою а также на русском языке.
На цьому форумі Ви можете створювати актуальні ,на Ваш погляд, теми та запрошувати учасників форуму для їх обговорення.

Бажаю Вам успіхів. Слава Україні !

ПоискПоиск   Участники  
Сегодня: 02.05.2024 - 02:45:02
Страницы:  1  
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Де можна купити тканинні ролети?
АвторСообщение

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 79
Сообщений: 202
Репутация: 518 ±
Нарушения: 0
Добрий день всім! Я працюю вдома, і для мого домашнього офісу я шукаю ідеальне рішення для вікон. Мені подобаються тканинні ролети через їх здатність створювати комфортне робоче освітлення без відблисків на моніторі. Але я вагаюся, який матеріал і колір вибрати, щоб це було ідеально підходило до інтер'єру. Можливо, хтось знає фахівців або магазин, які допоможуть з вибором і замовленням?
Сообщение # 1 07.04.24 - 10:07:41

Roks

Упорный




Статистика:
Тем создано: 29
Сообщений: 90
Репутация: 206 ±
Нарушения: 0
Для мене вирішенням стали горизонтальні жалюзі з деревини, які не тільки забезпечують потрібний рівень приватності, але й додають кімнаті теплоти і затишку. Важливо підібрати відтінок, який гармоніюватиме з вашим інтер'єром.
Сообщение # 2 07.04.24 - 10:08:18

togin

Бывалый




Статистика:
Тем создано: 79
Сообщений: 202
Репутация: 518 ±
Нарушения: 0
А для мене пластикові горизонтальні жалюзі найкращий варіант, оскільки вони не вбирають запахи та легко миються. Вони ідеально вписалися в інтер'єр квартири, адже були доступні у великому асортименті кольорів. Важливо знайти такі, що допоможуть підкреслити стиль вашого офісу.
Сообщение # 3 07.04.24 - 10:08:33

Roks

Упорный




Статистика:
Тем создано: 29
Сообщений: 90
Репутация: 206 ±
Нарушения: 0
Доброго дня, я також розшукував спеціальні тканинні ролети для кухні, що б витримували часте відкриття і не вбирали б неприємні запахи.
Але у мене нестандартні вікна, тому мені потрібно було виготовити по моїм замірам. Я звернувся в компанію Sunset мені запропонували виготовити тканинні ролети на замовлення https://sunset.kiev.ua/uk/tkaninni-roleti/ з легкозмивної тканини, які чудово впорались з усіма вимогами. Сервіс на високому рівні, від заміру до монтажу все було зроблено швидко і якісно. Якщо потрібні практичні та естетичні рішення, звертайтесь, вони допоможуть.

Сообщение # 4 07.04.24 - 10:09:37

AndreyMops

Новичок




Статистика:
Тем создано: 1
Сообщений: 12
Репутация: 16 ±
Нарушения: 0
спасибо за совет
Сообщение # 5 12.04.24 - 00:03:35
Форум села Катюжанка. Головна сторінка. » Теревені. » Де можна купити тканинні ролети?
Выбор выделенного сервера на хостинге :Предыдущая темаСледующая тема: Изготовление кухни на заказ
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum Professional © 2.0.5.2016